Pompy ciepła

Oszczędzaj na ogrzewaniu!

Innowacyjność, oszczędność i ekologia

Nowoczesne i innowacyjne pompy ciepła są coraz częściej wybieranym sposobem ogrzewania domu. Stanowią one zieloną alternatywę dla wszystkich zanieczyszczających powietrze systemów grzewczych opierających swój sposób działania na paliwach takich jak węgiel czy pellet. Dzięki pompie ciepła osiągniesz niskie koszty eksploatacji i ogrzewania, a tym samym rzeczywiste oszczędności.

Co zyskujesz posiadając pompę ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie, które wykorzystuje całkowicie naturalne, dostępne i darmowe zasoby, dlatego jest rozwiązaniem korzystnym zarówno pod względem finansowym, jak i ekonomicznym. Przyczynia się ona do radykalnego obniżenia wydatków ponoszonych na ogrzewanie domu i CWU.

Pompę ciepła zainstalować można zarówno w nowym, jak i w modernizowanym budynku. Montaż pompy ciepła powietrze-woda jest niemal bezinwazyjny i nie wymaga skomplikowanych prac ziemnych, wykonywania odwiertów czy dostępu do wód gruntowych. Może ona zostać również podłączona do istniejącej instalacji grzewczej, w których odbiornikami ciepła są np. kaloryfery lub ogrzewanie podłogowe. Efektywność pompy ciepła będzie jednak największa w przypadku ogrzewania płaszczyznowego, takiego jak ogrzewanie podłogowe czy ogrzewanie ścienne.

Ogrzewanie budynku i chłodzenie pomieszczeń

Pompa ciepła ma wiele zastosowań – oprócz ogrzewania budynku można ją także stosować do chłodzenia pomieszczeń oraz w celu przygotowania ciepłej wody użytkowej. Gwarantuje również bezpieczeństwo, zapewnia użytkownikom wygodę korzystania, a jego montaż jest niemal bezinwazyjny. Zapewnij sobie i domownikom wysoki komfort cieplny – poznaj najlepszej klasy pompy ciepła, które znajdują się w naszej ofercie!

Masz pytania? Zostaw swoje dane, skontaktujemy się z Tobą!

Zapytaj ile możesz zaoszczędzić
Interesuje mnie:
*

Jakub Dobrzański
Jakub Dobrzański
2022-06-30
Miła obsługa, wszystkie wyjaśnienia bardzo jasno przedstawione. Fachowa pomoc w kompletowaniu dokumentów. Szybki i sprawny montaż paneli fotowoltaicznych. Polecam.
Tomek Grobelny
Tomek Grobelny
2022-06-30
Profesjonalne doradztwo przedstawicieli firmy d.s OZE. Brygada montująca sprawna, zgrana, bezproblemowa. Warto też dodać bez kosztów ukrytych.
Mateusz Słowik
Mateusz Słowik
2022-06-29
Jestem całkowicie zadowolony zarówno z procesu przygotowania oferty jak i samego montażu. Podziękowania ekipy montażowej. Zdecydowanie polecam firmę dla niezdecydowanych.
Jurek Lisowski
Jurek Lisowski
2022-06-28
Terminowość, solidność, profesjonalny serwis na każdym etapie wykonania instalacji – od pomysłu, projektu, realizację i bieżącą obsługę.
Artur Ciźla
Artur Ciźla
2022-06-27
Szybko, sprawnie, bez problemów. Pozytywne nastawienie do klienta i pełna współpraca. Polecam.
Gabriela Ratajczyk
Gabriela Ratajczyk
2022-06-20
Jestem zadowolona w 100%. Indywidualne podejście do klienta, oraz profesjonalizm.
Rafał Piotrowski
Rafał Piotrowski
2022-06-14
Za szybką i fachową obsługę zarówno w początkowym stadium jak również w końcowym aż po wykonanie.
Filip Gosztyła
Filip Gosztyła
2022-06-13
Kumpel polecił mi tą firmę i wziąłem ją do wyceny instalacji. Wyszło cenowo dobrze, jestem zachwycony fotowoltaiką.
Alek Tomczak
Alek Tomczak
2022-06-01
Przeprowadzono bezproblemowy montaż modułów fotowoltaicznych, działają znakomicie i bez żadnych problemów, polecam.